Glasovanje za "naj-osmaša" - najava

Autor: Administrator , 6. 3. 2017.

U utorak 8. ožujka 2017. održati će se izbori za „naj-osmaša“ u prostoru škole. Ovo je šesta školska godina u kojoj putem tajnog glasovanja učenika i učitelja odlučujemo o našem „naj-osmašu“. Najprije su u razrednim odjelima učenici predložili po pet svojih kandidata. Prema glasovima učenika u drugi krug glasanja ulaze: 8.a Ana Ćurić, Zino Marković-Juričak, Andrej Pejčić, Nika Škorić i Tamara Špoljarić;  8.b Iva Peko, Karla Tolić, Ivana Šarac, Marko Špoljarić,  i Petra Vranješ; 8.c  Helena Andrašek, Karla Erdelji, Matea Murković, Dominik Pastuović i Izabela Vereš. Svi oni će se u srijedu nalaziti na glasačkim listićima a glasovat će svi učenici i svi učitelji (članovi Razrednog vijeća 8.abc). Izborno povjerenstvo će biti u sastavu  Ivan Kozjan (8.a), Filip Lauš (8.b) i Marko Pušić (8.c). Nakon izbora, izborno povjerenstvo će prebrojati glasove i proglasit ćemo „najosmaša“ za svaki razredni odjel, istog dana najkasnije do 17 h. Učenici koji budu odabrani biti će posebno nagrađen na kraju školske godine te će u posebnom izdanju Glasa Slavonije  „Osječki osmaši“ biti istaknuti kao „naj-osmaši" naše škole. Glasovanje će biti tajno. Pozivamo sve glasače da izaberu svog favorita.