Posjet Parku prirode Kopački rit i Eko centru Zlatna greda

Autor: Administrator , 11. 5. 2017.

U utorak, 9. svibnja, učenici 2. razreda i njihove učiteljice i asistentice, posjetili su Park prirode Kopački rit i Eko centar Zlatna greda.  Na izlet smo krenuli u 8:30 sati, autobusom. Putem smo razgledavali ljepote našeg zavičaja. Po dolasku u Kopački rit išli smo na panoramsko razgledavanje brodom. Saznali smo puno novih, zanimljivih informacija o brojim pticama koje se tamo nastanjuju. Nakon vožnje brodom pogledali smo kratak film o ovom jedinstvenom poplavnom području i multimedijalnu izložbu. Ovdje smo se kratko poigrali, a zatim smo se uputili na ručak u restoran Didin konak. Fino smo se najeli, malo odmorili i nastavili svoj put prema Eko centru Zlatna greda. Zlatna greda je i adrenalinski park pa smo, osim uživanja u predivnoj prirodi, imali priliku iskušati svoju spretnost.Kući smo se vratili u poslijepodnevnim satima, veseli, pomalo umorni i puni novih znanja. Nekoliko fotografija pogledajte na našoj Facebook stranici.

Izvijestila Maja Grbačić, učiteljica 2.b

« Listopad 2017 »