Doček budućih prvašića

Autor: Administrator , 16. 5. 2017.

U petak smo za svoje buduće učenike, djecu iz vrtića „Mali Princ“ i „Josipovac“, priredili priredbu dobrodošlice. Priredbu dobrodošlice su pripremile učiteljica 4.b Senka Lončar i profesorica glazbene kulture Alma Mance. Svojom glumom, pokretom i pjesmom željeli smo našim budućim prvašićima prenijeti sve ono što škola nudi kao odgojna i obrazovna ustanova. No, ni budući prvašići nisu ostali sjediti prekriženih ruku. Svojim znanjem i maštovitim izvedbama, plesom, pjesmom, glumom pokazali su da su spremni za školu i nove obrazovne uspjehe. Za veselu i toplu atmosferu pobrinuli su se učenici četvrtih razreda koji su ih iznenadili originalnim poklonima koje su sami izradili i slatkišima.

Pa, sretno vam bilo naši dragi vrtićanci na jesen u školi!

Fotografije pogledajte na našoj Facebook stranici.

« Kolovoz 2017 »