Posjet Dječjem vrtiću Josipovac

Autor: Administrator , 14. 12. 2017.

U četvrtak, 14.12.2017. učenici 4.b razreda sa svojom učiteljicom Dunjom Ham i učenici Dramske skupine 2.b razreda sa svojom učiteljicom Brigitom Korman, posjetili su DV Josipovac. Učenici razredne nastave naše škole su sakupili igračke, bojanke, puzle.... te ih darivali vrtićarcima. Veselo su nas dočekali i uživali u prigodnom programu koji smo pripremili za njih. Pjevali smo, recitirali i glumili.Program je bio veseo i djeca, roditelji, tete i učiteljice su uživale. Vrlo lijepo su nas ugostili. Ovo je već tradicionalan posjet vrtiću u vrijeme Adventa. Tete iz vrtića su zahvalile na darovima učenika. Nakon priredbe su nas počastili slatkišima i sokovima.  Nadamo se da ćemo i nagodinu ponovno uživati u susretu i darivanju. Veliko hvala učenicima i njihovim roditeljima na donaciji. Fotografije pogledajte na našoj Facebook stranici.

Svima sretan i veseo Božić, puno sreće i zdravlja te uspješnu Novu 2018. žele učenici 2.b i 4.b sa svojim učiteljicama!

Izvijestila: Brigita Korman, učiteljica