Valentinovo - priredba

Autor: Administrator , 15. 2. 2018.

U povodu obilježavanja Valentinova u srijedu, 14. veljače u 17.30 sati, u našoj dvorani je organizirana romantična priredba za učenike, roditelje i prijatelje škole. Kroz ljubavne pjesme, recitacije, ples te romantične zvukove violine, klavira, klarineta, gitare, bisernice, brača, učenici su istaknuli važnost ovog posebnog dana za sve zaljubljene. Učenici Ivan Bulić, Lovro Šubić, Marko Glušac, Lana Zec, Anamarija Vranjković, Dunja Klaić, Dora Klaić, Tirsa Habuda, Marija Žagar, Marin Bulić, Ivano Schneider, Filip Baranjek, Mirjam Crnoja, Dora Petrović, Nola Burić, Ana Dragić, Ana Sili, Lucija Kelava Mihajlović, Leo Nićin te gosti, naši bivši učenici, Ruben Habuda i Benjamin Habuda, mali i veliki zbor, ritmičke skupine, recitatori, predstavili su svoj rad u izvannastavnim i izvanškolskim aktivnostima. Zahvaljujemo na sudjelovanju plesnom studiju Shine, plesnom studiju Illusion, plesnom studiju Kick, plesačima breakdance Legama. Program su vodili naši osmaši Marija Grgić (8.a) i Marco Andrea Contini (8.c). Ova priredba ne bi tako lijepo prošla bez velikog truda i zalaganja svih učenika koji su sudjelovali u programu i njegovoj realizaciji, nastupa naših divnih zborova koje je uvježbala nastavnica glazbene kulture Alma Mance, bez recitacije na pod vodstvom učiteljice Maje Grbačić, bez plesnih točaka koju su pripremili učenici 2.a i 3.a razreda s učiteljicama Željkom Čokolić i Natašom Grgurić, bez pozornice koju je lijepo ukrasila nastavnica Silvija Vukašinović, te knjižničarke Marine Tojčić koja je pomogla u organizaciji priredbe. Bilo je puno smijeha i veselja, zabave i radosti. Svima vama, zaljubljenima ili još ne, želimo da svaki dan, a ne samo Valentinovo, bude ispunjen ljubavlju dragih osoba.

Djelić ugođaja pogledajte na našoj Facebook stranici.

Fotografirao: Hrvoje Knežević, nastavnik

Izvijestila:  Marina Tojčić, knjižničarka