Upisi u srednju školu - prva obavijest

Autor: Administrator , 25. 4. 2018.

Danas je pedagoginja upoznala učenike 8.bd sa mogućnostima upisa u srednju školu (8.ad će imati SR 2.5.2018.). Ovo je samo prva u nizu aktivnosti koje će se provoditi u školi s ciljem što boljeg informiranja učenika oko mogućnosti upisa u školu. Donosimo prezentaciju "Kamo nakon osnovne škole" koja je nastala na osnovu podataka od prošle školske godine i može služiti samo kao orijentir a ne kao konačna informacija. Vjerovatno će doći do manjih izmjena! Sve konačne obavijesti oko upisa dobit ćemo tijekom svibnja 2018. o čemu ćemo učenike i roditelji izvijestiti na satima razrednika, roditeljskim sastancima i našoj internetskoj stranici. Za sada pogledajte Pravilnik o elelmentima i kriterijima za upis u srednju školu te Brošuru "Kamo nakon osnovne škole" naše županije koja vam donosi popis svih zanimanja i njihove nastavne planove i programe (gdje ćete vidjeti opis samog zanimanja i nastavne predmete koje ćete učiti u školi vezane uz pojedino zanimanje). Tko je neodlučan može  koristiti on line upitnike interesa i kometencija (linkovi u prezentaciji). Za one koji se žele detaljnije infomrirati preporučamo Portal Srednja.hr .

Sve informacije oko upisa pratite na našoj internetskoj stranici.

« Ožujak 2024 »