Sjajan uspjeh Malog i Velikog zbora naše škole na Vedrofonu

Autor: Administrator , 21. 5. 2018.

U nedjelju 20. svibnja 2018. u nastavno - sportskoj dvorani OŠ Ivana Kukuljevića u Belišću održan je 5. Belišćanski dječji festival Vedrofon. Ove je godine sudjelovalo šest zborova, a naša su školu predstavili članovi Malog i Velikog zbora pjesmama Reci Da i Pinokio. Nagrađenu pjesmu Pinokio zboraši su izveli uz solističku pratnju Anamarije Vranjković (3.c) i ritmičku skupinu 3.a razreda. Ove godine osvojili smo Bijeli listić - nagradu za Novu skladbu i vrijedan poklon bon, a svaki je sudionik dobio i lijepu Vedrofon majicu. Pjesmu Reci Da izveli smo na znakovnom jeziku uz pokazivanje Marina Rašića (8.a). Zbor je na violini pratila Dora Klaić (8.d). Učenike su za nastup uvježbale nastavnica glazbene kulture Alma Mance i učiteljica 3.a razreda Nataša Grgurić.

Djelić ugođaja s nastupa pogledajte na našoj Facebook stranici.

Izvijestila: Marina Tojčić, knjižničarka

« Ožujak 2024 »