ŠKOLSKA GODINA 2020./2021.

Na ovoj stranici podijeliti ćemo sve obavijesti i materijale oko upisa u srednju školu za školsku godinu 2021./2022. Ispod dvije crvene linije materijali su koji su bili aktualni za upis u školsku godinu 2020./2021. Međutim, i oni su korisni za opće informiranje te ih možete pogledati. Najviše aktivnosti i materijala za upise u iduću školsku godinu dobivat ćemo tijekom ožujka, travnja, svibnja i lipnja 2021. godine te ćemo ih i dijeliti na ovom mjestu. Stoga pozivamo sve učenike i reoditelje 8.r. da pratite ovu stranicu.

Prezentacija "KAMO NAKON OSNOVNE ŠKOLE"

Djelatnici Hrvatskog zavoda za zapošljavanje Odsjeka za profesionalno uspmjeravanje i savjetovanje napravili su prezentaciju Kamo nakon osnovne škole koju možete pogledti s ciljem savjetovanje i informiranja na poveznici ovdje.

Medicinska škola Osijek - obavijest za online predavanje na temu Sestinstvom do zdravlja u svijetu

Medicinska škola Osijek, ove godine sudjeluje u projektu Europskog tjedna vještina, s ciljem promoviranja zanimanja medicinska sestra/medicinski tehničar opće njege. U sklopu sudjelovanja, pozivamo sve učenike osmog razreda osnovnih škola, da se priključe našem online predavanju na temu: "Sestrinstvom do zdravlja u svijetu", koja će se održati 09.11.2020. godine u 13h, putem Zoom platforme. Link za Zoom predavanje proslijediti ćemo na mail adrese, dan prije termina predavanja.

Molimo, zainteresirane da se jave na mail Medicinske škole Osijek: ured@ss-medicinska-os.skole.hr .

___________________________________________

________________________________________________________

ŠKOLSKA GODINA 2019./2020.

Na ovoj stranici biti će podijeljeni svi materijeli koji će Vas obavijestiti o upisima u 1. razred srednje škole za školsku godinu 2020./2021. Svi materijali podijeljeni su i u virtualnim učionicama 8.abc razreda.

Kratki pregled važnih datuma

Internetska stranica Upisi.hr

Upisi u srednju školu - audio prezentacija o načinu prijave i praćenja rezultata

Bošura Idemo u srednju

Odluka o upisu učenika u 1. razred srednje škole u školskoj godini 2020./2021.

Kamo nakon osnovne škole? - prezentacija sa sata razrednika

Brošura - Kamo nakon osnovne škole - pregled svih programa i nastavnih predmeta

Pravilnik o elementima i kriterijima za izbor kandidata za upis u 1. razred srednje škole

Jedinstveni popis zdravstvenih kontraindikacija srednjoškolskih obrazovnih programa