Valentinovo 2021

Autor: Administrator , 14. 2. 2021.

U veljači, mjesecu ljubavi, učenici i nastavnici naše škole svake su godine do sada priređivali priredbu za Valentinovo. Ali, ova godina je i za školske priredbe drugačija. S namjerom da vam daruju malo ljubavi učenici su sa svojim nastavnicima pripremili prigodan program koji možete pogledati u ovom videu - Valentinovo 2021.

Svi učenici : Maša Bagarić-Žadanji (1.a), Nikolina Ćosić (1.a), Sara Jakabfi (1.a), Petra Mazur (1.a), Lucija Munkačević-Kolarić (1.a), Lea Petešić (1.a), Nika Roso (1.a), Karla Ručević (1.a), Katja Širić (1.a), Tena Varaždinac (1.a), Dunja Badurina (1.b), Iskra Benčić (1.b), Ivano Brkić (1.b), Gregor Butko (1.b), Lara Hegeduš (1.b), Marjan Kuna (1.b), Corina Mlikota (1.b), Tomislav Popić (1.b), Teo Sabo (1.b), Toni Vladić (1.b), Niko Vrbešić (1.b), Tomo Vrbešić (1.b), Lorena Živko (1.b), Lea Prebeg (2.a), Ana Šunjić (2.a), Paula Punčec (2.a), Rita Vuksan (2.a), Iva Radišić (2.a), Leonarda Šuster (2.a), Marija Duspara (2.b), Zara Jukić (2.b), Paula Jurić (2.b), Ema Pandurević (2.b), Paola Prgomet (2.b), Donata Slobođanac (2.b), Karla Sučić (2.b), Lana Šimunić (2.b), Matea Varoščić (2.b), Marija Zec (2.b), Tena Klaić (3.c), Anja Andraković (3.c), Filip Mlikota (3.c), Helena Putar (3.c), Ivan Bulić (4.b), Katja Begović (4.b), Luka Boban (4.b), Ivan Vrbešić (4.b), Lovro Iljkić (4.b), Rita Arambašić (4.b), Karla Peko (4.b), Sara Petko (4.b), Nina Šikić (4.b), Rebeka Repinac (4.b), Rok Kujavec (4.b),  Natali Balić (4.c), Gita Nikić (4.c), Petra Horvat (4.c), Nina Kordić (4.c), Dora Lazarević (4.c), Ema Martinčević (4.c), Rafael Selenić (4.c), Bruno Bačić (4.c),  Antun Ivankov (5.a), Domagoj Schneider (5.c), Lana Zec (6.c), Dunja Klaić (7.b), Ivona Josipa Krišto (7.c), Filipa Balić (8.a), David Maue (8.c) predstavili su samo za vas svoj rad u izvannastavnim i izvanškolskim aktivnostima. Naše talente u  video spojili su nastavnici Alma Mance, Vesna Klir, Željka Čokolić, Brigita Korman, Nataša Subašić, Dora Fančović, Senka Lončar, Jasna Dorić uz tehničku podršku pedagoginje Melite Krstić i gospodina Marinka Bulića. Nadamo se da će vas video razveseliti. Sretno Valentinovo!

Izvijestila: Marina Šimleša, knjižničarka

« Ožujak 2024 »