Rezultati Županijskog natjecanja u zananju engleskog jezika

Autor: Administrator , 28. 2. 2012.

Danas je u prijpodnevnim satima naša škola bila domaćin 14. Županijskog natjecanja u poznavanju engleskog jezika. Na natjecanju je sudjelovao 31 učenik iz 21 škole (2 učenika se nije odazvao zbog bolesti). Pod "više" donosimo Ljestvicu konačnog poretka, odnosno rezultate natjecanja. Testovi učenika koji su osvojili 75 i više bodova (svi iznad crvene podebljane linije) bit će poslani Državnom povjerenstvu, a ono će nakon dobivenih rezultata iz svih županija odrediti učenike za sudjelovanje na državom natjecanju i poslati pozive neposredno na škole. Uz rezultate natjecanja možete pogledati test (sa tekstom za slušanje) i rješenja testa.

Zahvaljujemo svim učenicima i mentorima koji su sudjelovali na natjecanju i nadamo se da ste se ugodno osjećali u našoj školi.