Udžbenici za školsku godinu 2024./2025.

by | 7.07.2024.

Raspodjela kompleta udžbenika zajedno s drugim obrazovnim materijalima (radne bilježnice, zbirke zadataka, atlasi, likovne mape, radni materijali za izvođenje vježbi iz tehničke kulture) za učenike biti će organizirana na početku nove školske godine 2024./2025. Za roditelje je sve besplatno.

Udžbenici se u školskoj godini 2024./2025. nabavljaju sredstvima Državnog proračuna i u vlasništvu su škole. Škola udžbenike posuđuje učenicima  prema Naputku o načinu uporabe, vraćanja i obnavljanja udžbenika… (NN, br.46/19) koji je propisalo Ministarstvo znanosti i obrazovanja.

Troškovi za nabavu drugih obrazovnih materijala (radne bilježnice, zbirke zadataka, atlasi, likovne mape, radni materijali za izvođenje vježbi iz tehničke kulture) koji će se koristiti u nastavi iduće školske godine osigurao je Grad Osijek za sve učenike.

Prema naputcima MZO škola obavezna objaviti:

Odluku o nabavci udžbenika za šk. god. 2024./2025.

Popis svih odabranih udžbenika u razrednoj nastavi (excel tablica)

Popis svih odabranih udžbenika u predmetnoj nastavi (excel tablica)

Popis svih drugih obrazovnih materijala 1.-8.r.