Upisi u srednju školu - prva obavijest

Autor: Administrator , 5. 4. 2017.

Danas je pedagoginja upoznala učenike osmih razreda sa mogućnostima upisa u srednju školu. Ovo je samo prva u nizu aktivnosti koje će se provoditi u školi s ciljem što boljeg informiranja učenika oko mogućnosti upisa u školu. Donosimo prezentaciju "Kamo nakon osnovne škole" koja je nastala na osnovu podataka od prošle školske godine i može služiti samo kao orijentir a ne kao konačna informacija. Vjerovatno će doći do manjih izmjena! Sve konačne obavijesti oko upisa dobit ćemo tijekom svibnja 2017. o čemu ćemo učenike i roditelji izvijestiti na satima razrednika, roditeljskim sastancima i našoj internetskoj stranici. Za sada pogledajte Pravilnik o elelmentima i kriterijima za upis u srednju školu te Brošuru "Kamo nakon osnovne škole" naše županije koja vam donosi popis svih zanimanja i njihove nastavne planove i programe (gdje ćete vidjeti opis samog zanimanja i nastavne predmete koje ćete učiti u školi vezane uz pojedino zanimanje). Tko je neodlučan može  koristiti on line upitnike interesa i kometencija (linkovi u prezentaciji). Za one koji se žele detaljnije infomrirati preporučamo Portal Upis u srednje škole .

Sve informacije oko upisa pratite na našoj internetskoj stranici.

NOVO!

Ako želite sudjelovati u "živoj knjižnici" koju organizira CISOK i neposredno razgovarati s učenicim iz pojedinih srednjih škola možete se prijaviti na link https://cisok.setmore.com/

U petak 26. svibnja 2017. u vremenu od 17,30-20,00 h Glazbena škola Franjo Kuhač organizira Dan otvorenih vrata. Svi zainteresirani za ovu školu mogu doći u Tvrđu, Trg Svetog Trojstva 1.

« Listopad 2017 »