Božićna priredba

Autor: Administrator , 22. 12. 2017.

U osnovnoj školi Višnjevac ove godine održana je prava božićna čarolija,  božićna priredba i humanitarni sajam, koji su privukli velik broj posjetitelja. Božićna čarolija je dosegnula svoj vrhunac na našim priredbama. Duh Božića uvukao se u svaki kutak naše škole, među sve učenike, izvođače, učitelje, nastavnike, roditelje, djedove i bake. Prvašići su svojim plesom i glumom pokazali da su već postali pravi učenici, bez treme su hrabro vladali pozornicom. Holom su plesali i anđeoski glasovi našeg malog i velikog pjevačkog zbora. Tražili smo mir, sreću, prijateljstvo. Pronašli smo nadu koja nikada na smije nestati iz naših života. Zaplesali smo u veselom ritmu s našim učenicima drugih i trećih razreda. Učenici četvrtih razreda su nam pojasnili o čemu Prosinac priča. Čestitarske božićne recitacije i pjesmicu o poklonima Djeda Mraza izveli su naši učenici, polaznici slovačkog jezika u školi. Učenici koji pohađaju znakovni jezik su nas poučili kako pomoću znakova poželjeti lijepe nadolazeće blagdane. Na kraju priredbe voditelji Lucija Prgomet i Andrej Damašek iz 8.b su svima zaželjeli sretne i vesele blagdane, ispunjene ljubavlju i mirom. Nakon pogledane priredbe slijedio je sajam na kojem su se mogli razgledavati i kupovati izrađeni predmeti koje su izradile vrijedne ruke djece i roditelja. Sav prikupljeni novac namijenjen je u dobrotvorne humanitarne svrhe za pomoć Ivani Tojčić, mami naših učenika Petre i Ivana.

Dio ugođaja s naših priredbi pogledajte na Facebook stranici škole.