Eco city waste festival – Festival otpada u gradu Osijeku

Autor: Administrator , 25. 4. 2024.

Danas, 25.4.2024. učenici 4.abc razred zajedno sa svojim učiteljicama sudjelovali su na Eco city waste festivalu koji je održan u Gospodarskom centru. Krenuli smo autobusom ispred škole. Bilo je vrlo zabavno i poučno. Sudjelovali smo u različitim eco igrama te osvajali prigodne darove. Sadali smo cvijeće, izrađivali ukrase, igrali različite igre, upoznali se s osnovama pružanja prve mopoći, zasladili se slatkišima, degustirali smoothie... Svi su sadržaji bili edukativni i zabavni. Žao nam je jer nismo vidjeli igrače NK Osijeka koji su najavljeni u programu, ali smo se za utjehu slikali s maskotom Legos-a. Puni darova i novog znanja i iskustava sretni i zadovoljni vratili smo se kući. Zahvaljujemo organizatorima Gradu Osijeku, tvrtci Unikom i Gradskom prijevozu putnika i svim ostalim gradskim poduzećima koji su nam omogućili da sudjelujemo. Ponosni smo što je upravo naš grad jedan od najboljih u gospodarenju otpadom.

Nekoliko fotografija pogledajte na našoj Facebook stranici.

Izvijestila Brigita Korman, učiteljica 4.b