PORUKE PROTIV ELEKTRONIČKOG NASILJA "PREKINI LANAC"

Autor: Spomenka Stanić, 12. 5. 2009.

Kao što ste već čitali na našim stranicama mnogobrojne su aktivnosti koje naša škola provodi u sklopu projekta „Za sigurno i poticajno okruženje u školama“ u organizaciji UNICEF-a. Projekt je to koji nas uči toleranciji, razumijevanju, prihvačanju pozitivnih vrijednosti među djecom i mladima. 2006. godine naša škola je dobila status Škole bez nasilja o čemu govori i plaketa. Ove godine vrijeme je da naša škola obnovi status škole bez nasilja što i činimo. Jedna od aktivnosti je i radionica „Prekini lanac“ koju je pripremila učenica 6.c Patricija Vranješ. Najvažnije poruke u borbi protiv elektroničkog nasilja učenicima predmetne nastave prenijela je profesorica informatike Spomenka Hulak  i Patricija. Prezentaciju možete pogledati pod opširnije, a u kutku za roditelje nalazi se i prezentacija namjenjena roditeljima pod nazivom „Prekini lanac“.

Priloženi dokumenti:
Prekini lanac.ppt (584.50 KB)