VREMENIK NATJECANJA, SUSRETA I SMOTRI ZA UČENIKE

Autor: Administrator , 20. 1. 2010.

Obavještavamo učenike da su započela natjecanja u znanju koja se provode svake školske godine. Prva razina natjecanja su školska natjecanje na kojima mogu sudjelovati svi učenici u dogovoru s učiteljem koji je u školskoj komisiji za organiziranje i provođenje natjecanja. Učenici koji postignu tražene rezultate na školskoj razini natjecanja predstavljat će školu na županijskoj razini.

Pod „opširnije“ možete pogledati raspored svih natjecanja koja će se organizirati u našoj školi i članove komisija, te pozivamo učenike koji žele sudjelovati da se prijave učiteljima.

Podsjećamo da je naša škola već dugi niz godina domaćin Županijskog natjecanja iz engleskog jezika. Ovo natjecanje će se održati 2. ožujka 2010. godine. Tada će najbolje učenici u poznavanju engleskog jezika se natjecati za odlazak na državno natjecanje.

O sudjelovanju naših učenika i rezultatima koje su postigli redovito ćemo vas izvještavati