Vjerski kutić u knjižnici obogaćen novim naslovima

Autor: Administrator , 7. 2. 2019.

Naša dva učenika, dva brata, Filip Pavić (3.c) i Ivo Pavić (5.b), uz odobrenje roditelja, odlučili su našoj školskoj knjižnici pokloniti  knjige i časopise vjerske tematike. Puno im se zahvaljujemo na ovom lijepom daru.

Novi naslovi knjiga u knjižnici su:  Molitve koje će promijeniti tvoj život, 10 zapovijedi molitve, Što ti god Isus rekne učini, Pozvani na služenje, Duhovne vježbe, Dar proroštva, Vjerom do zdravlja, Molitva za ozdravljenje, Nikad nisi sam, Naš čo'ek u Africi. Novi časopisi su: Book, Injigo, Savez s Marijom, Katolički tjednik.

Pozivamo sve naše vjerne čitače, i one koji će to tek postati, neka pojure u knjižnicu pogledati i pročitati nove naslove.

Izvijestila: Marina Šimleša, knjižničarka