Valentinovo

Autor: Administrator , 16. 2. 2019.

U povodu obilježavanja Valentinova u četvrtak, 14. veljače u 17.30 sati, u našoj dvorani je organiziran karaoke koncert za učenike, roditelje i prijatelje škole. Kroz divne romantične i ljubavne pjesme, ples te igrokaz učenici su istaknuli važnost ovog posebnog dana za sve zaljubljene. Učenici Natali Balić, Ivan Bulić, Ana Lučenčić, Veronika Šuster, Hannah Altmann, Iva Mazur, David Špoljarić, Marko Glušac, Gabriel Rukavina, Borna Gudelj, Iva Čizmešija, Lana Zec, Anamarija Vranjković, Filipa Balić, David Maue, Marin Bulić, Ana Plivelić, Lea Plivelić, Ena Petešić, Ana Brigita Drmić, Lea Brčić, Daniel Brtan, te dramska skupina 2.c razreda predstavili su svoj rad u izvannastavnim i izvanškolskim aktivnostima. Zahvaljujemo na sudjelovanju plesnom studiju Illusion, breakdance plesačima. Program su vodili naši sedmaši Dunja Primožić (7.b) i David Kurtek (7.b). Ova priredba ne bi tako lijepo prošla bez velikog truda i zalaganja svih učenika koji su sudjelovali u programu i njegovoj realizaciji, bez glazbenih nastupa koje je uvježbala nastavnica glazbene kulture Alma Mance, bez igrokaza pod vodstvom učiteljice Jasne Dorić, bez panoa koje je ukrasila nastavnica Silvija Vukašinović, te knjižničarke Marine Šimleša koja je pomogla u organizaciji priredbe. Bilo je puno smijeha i veselja, zabave i radosti. Svima vama, zaljubljenima ili još ne, želimo da svaki dan, a ne samo Valentinovo, bude ispunjen ljubavlju dragih osoba.

Djelić ugođaja pogledajte na našoj Facebook stranici.

Izvijestila:  Marina Šimleša, knjižničarka