POZOR! Plivamo na sceni

Autor: Administrator , 20. 3. 2019.

Učenici 2. C razreda ( Dora Lazrević, Nina Kordić, Rafael Selenić, Iva Crnoja i Franko Vrabec) i učiteljica Jasna Dorić ovaj ponedjeljak proveli su u Dječjem kazalištu Branka Mihaljevića. POZOR! Plivamo na sceni 8 je manifestacija koja ih je privukla i u kojoj uživaju već četvrtu godinu za redom.  U organizaciji Dječje osječke kreativne kućice Dokkica i Dječjeg kazališta, festival je ove godine okupio 143 učenika iz 15 osnovnih škola, a ocjenjivački žiri dodijelio je svakom igrokazu priznanje za ono što im se najviše dopalo u igrokazu.  Gluma je radost, igra i mašta, pa djeca mogu apsolutno svašta. Učenici su uživali u druženju s ostalim učenicima, a vrijeme su kratili u zabavi i okrijepi koja je bila organizirana u vrtiću Mak. Gluma je nama zabavna stvar, POZOR  festival za vas je dar…riječi su himne koju su učenici odlučili otpjevati i nagodinu, jer doživljaj glume na pravim daskama je neprocjenjiv.

Izvijestila: Jasna Dorić, učieljica 2.c