Nagrade učenicima koji su sudjelovali na natjecanjima

Autor: Administrator , 18. 6. 2019.

U četvrtak, 13. lipnja 2019,. održana je dodjela priznanja i nagrada učenicima i mentorima koji su postigli zapažene rezultate na natjecanjima u znanju i sportu te našim naj osmašima.

Ove godine u sportu su se posebno istakli naše odbojkašice koje su osvojile drugo mjesto na županijskoj razini. Sudjelovali smo i na gradskim natjecanjima u plivanju gdje su Dora Posavac (5.a), Marina Dukarić (6.b), Lara Jakopović (7.b) i Ana Musa (7.c) osvojile drugo mjesto. Na krosu 3.mjesto osvojio je Davor Kušeta (4.a). Osim sporta istakli bi i sudjelovanje na županijskom natjecanju iz engleskog jezika pod vodstvom nastavnice Sanje Balić na kojem je naša Gita Blažeković (8.a) osvojila prvo mjesto. Također sjajno prvo mjesto na županijskom natjecanju iz biologije osvojio je Marko Ivković (7.b) s mentoricom Natalijom Krešo. Izbori za najosmaše su i ove godine prošli u miru i demokratskom duhu, a pobjednici  su: Bruno Balić (8.a), Marko Ivković (8.b) i Borna Šebešćen (8.c). Bilo je tu i čitav niz sudjelovanja na županijskim natjecanjima iz hrvatskog jezika, njemačkog jezika,  geografije, matematike, kemije, informatike, sigurno u prometu i tehničkog stvaralaštva. Lijepe rezultate smo ostvarili na lampionadi i zmajadi, na likovnim natječajima.

Čestitamo još jednom svim učenicima i mentorima koji su sudjelovali na natjecanjima i pronijeli ime naše škole u gradu Osijeku, Osječko-baranjskoj županiji i Republici Hrvatskoj. Detaljan popis učenika je pod "više" a fotografije na našoj Facebook stranici.

Učenici su nagrađeni diplomama i poklon bonom za pizzu u poznatoj i uglednoj osječkoj pizzeriji „La Rosa“.

Izvijestila Marina Šimleša, knjižničarka

Priloženi dokumenti: