Naše putovanje u Karlovac

Autor: Administrator , 9. 10. 2019.

U Karlovac smo krenuli 26.9.2019. u 12 sati. Na mojem putovanju u Karlovac, pratile su me učiteljica Jasna Dorić, prijateljica Lea Jalšovec i knjižničarka Marina Šimleša. Išli smo na svečanu završnu priredbu za Moju prvu knjigu.

Moja prva knjiga se zove Tužan mali mravko, za nju sam osvojila vrijednu poticajnu nagradu. Dok smo putovali puno smo pričali i veselili se dolasku u Karlovac. Kada smo stigli vidjeli smo puno knjiga koje su djeca iz svih krajeva Hrvatske napisala. Potom smo išli upoznati žiri koji nam je ukazao na pogreške koje smo napravili u slikovnicama, bila sam jako uzbuđena. Nakon toga smo išli u  Aquatiku- slatkovodni akvarij, bilo je čudesno. U povratku smo trebali ići u Burger King, ali je naš vozač Tihomir promašio izlaz s autoputa. Odlučili smo svratiti do  Ikea centra. Tamo sam kupila nekoliko stvari za uspomenu. Kada smo krenuli za Višnjevac Lea i ja smo htjele spavati, ali smo izdržale do kraja bez sna. Baš nam je bilo lijepo i ovo ću pamtiti za cijeli život.

Nekoliko fotografija pogledajte na našoj Facebook stranici.

Izvijestila: Dora Lazarević, 3.c