Organizacija nastave od ponedjeljka 15.11.2021.

Autor: Administrator , 11. 11. 2021.

Od ponedjeljka 15. studenoga 2021. nastava za sve učenike će se odvijati u zgradi škole (model A). Raspored je A tjedan, znači neparni razredi 1.abc, 3.abc, 5.abc i 7.abc su u jutarnjoj smjeni od 8:00 sati, a parni razredi 2.abc, 4.abc, 6.abc i 8.abc u poslijepodnevnoj smjeni od 14:00 sati. Ulaz u zgradu je kao i ranije ove školske godine:

učenici 3.abc i 2.bc i 4.b razreda ulaze na istočni ulaz za razrednu nastavu;

učenici 1.abc, 2.a, 4.ac, 5.abc i 6.abc razreda ulaze na glavni ulaz;

učenici 7.abc i 8.abc razreda ulaze na ulaz od sportske dvorane.

Učitelji će doći pred svoje učenike i uvesti ih u zgradu. Ulazak za učenike razredne nastave je u 7:50 odnosno 13:50 sati, a za učenike predmetne nastavu u 8:00 odnosno 14:00 sati.

Nastava za učenike predmetne nastave će se ponovno organizirati samo u jednoj učionici (kao prošle školske godine). Jedino će se nastava informatike izvoditi u informatičkoj učionici i naravno, nastava TZK u dvorani. Izborna nastava njemačkog jezika, ako je prema rasporedu u suprotnoj smjeni, biti će u učionici 61. Užina na hodniku ispred učionice.

Raspored odjela po učionicama:

Razred

8.c

62 HJ/EJ/NJ

Ulaz od sportske dvorane /glavno stepenište/toalet zapad gore

Dezinfekcija ruku i potplata, te dezinfekcija prostora, redovito provjetravanje je i dalje obavezno. Nošenje maski za učenike od 5.-8. razreda je obavezno tijekom cijelog boravka u školi. Maske su obavezne za učenike razredne nastave samo tijekom boravka u zajedničkim prostorijama (hodnici, toaleti i sl.). Za učenike razredne nastave maske nisu obavezne tijekom boravka u učionici. Maske su obavezne za sve zaposlenike tijekom cijelog boravka u zgradi. Na nastavi TZK maske nisu obavezne za sve učenike 1.-8.r.