LAMPIONADA – prvo mjesto

Autor: Administrator , 6. 12. 2021.

Tradicionalna 28. Lampionada povodom Dana grada Osijeka održana je u četvrtak 2.12.2021. u 18,00 sati u prostoru Arheološkog muzeja na Trgu sv. Trojstva u Tvrđi.

Organizatori su bili Turistička zajednica Grada Osijeka, Grad Osijek, Društvo pedagoga tehničke kulture Osijek, Arheološki Muzej, Zajednica tehničke kulture Grada Osijeka i Zajednica tehničke kulture Osječko-baranjske županije.

Kategorije i teme za ovogodišnju Lampionadu bile su:   1. Grad Osijek (ocjenjivalo je povjerenstvo), 2. Otvorena tema (ocjenjivalo je povjerenstvo) i 3. Osijek - grad budućnosti (ocjenjivalo je povjerenstvo).

Odabrani najkreativniji lampioni njih 12 predstavljali su našu školu i izloženi su u prostoru muzeja: Lina Hrešić Bernal 5.A, Luka Čavar 5.A, Petra Pavičić 5.A, Ana Vrbanac 5.A, Ivan  Bulić 5.B, Karla Peko 5.B, Roko Liović 5.B, Katja Rupnik 5.B, Mihael Mikolin 7.C, Natali Balić 5.C, Nina Kordić 5.C i Adrian Kos 5.C.

U kategoriji „Grad Osijek – grad budućnosti“ prvo mjesto osvojio je naš

LUKA ČAVAR iz 5.a. Čestitamo Luki na izvanrednom uspjehu.

Izložba lampiona može se pogledati u radno vrijeme muzeja. Zahvaljujemo svim učenicima-autorima lampiona naše škole i pohvaljujemo njihovu kreativnost i maštovitost u izradi. Nekoliko fotografija pogledajte na našoj Facebook stranici.

Izvijestila: Jasna Gubo, prof.