Božićni video - Božićna čestitka

Autor: Administrator , 21. 12. 2021.

I ove smo godine pandemiji usprkos i svim nedaćama sa kojima smo se susretali tijekom ove 2021. godine, snimili božićni video. Tijekom mjeseca prosinca naši učenici su se marljivo pripremali za božićne blagdane, ukrašavali svoje razrede, naš hol, ispunili školske hodnike lijepim crtežima i veselim osmjesima. Zahvalni smo svim našim učenicima i učiteljicama Almi Mance, Željki Čokolić, Jasni Dorić, Vesni Klir, Brigiti Korman, Ladi Malinović, Senki Lončar, Petri Lang, Silviji Vukašinović i knjižničarki Marini Šimleša koje su pripremile i uredile ovaj video. Zahvaljujemo gospodinu Marinku Buliću i pedagoginji Meliti Krstić na tehničkoj podršci. Uživajte u našem božićnom videu kojim smo prikazali vrijedni rad učenika i učitelja u prvom obrazovnom razdoblju.

Svim djelatnicima naše škole, učenicima i njihovim obiteljima želimo blagoslovljen Božić i uspješnu novu godinu!

Izvijestila: Marina Šimleša, knjižničarka