Mali veliki talenti - rezultati inicijative

Autor: Administrator , 6. 1. 2024.

U razdoblju od 31. kolovoza do 8. studenog 2023. sudjelovali smo u Konzumovoj akciji „Mali veliki talenti“. Moto akcije bio je "PODRŽIMO RAZVOJ TALENATA ZAJEDNO." Zahvaljujući našim roditeljima, bakama, djedovima, učiteljima i svim prijateljima naše škole koji su nas podržali uspjeli smo sakupiti čak 27 538 kupona!!! Kupone smo zamijenili za različite proizvode koje ćemo koristiti za opremanje učionica (vreće za sjedenje, šarene jastuke za sjedenje, semafore za kontrolu buke u učionici), za sport (nogometne lopte, lopte za graničar), za umjetnost (torbe s glazbenim instrumentima, šuškalice, različite likovne setove, tempere i ljepila…), za znanost (uvećani model ljudskog srca, optički mikroskop, set za učenje razlomaka, različite kocke, konstruktor s lopticama…) i za igru (set društvenih igara).

Ukupan broj kupona podijelili smo na dva dijela i tako odabrali proizvode za razrednu i za predmetnu nastavu. Detaljan popis naručenog po razredima i Vijećima učitelja nalazi se pod "više". Na temelju sakupljenih kupona na našu će adresu stići čak 42 proizvoda. Dio proizvoda već je u školi i isproban, dok dio s nestrpljenjem čekamo.

Ovim putem još jednom zahvaljujemo svima koji su nas podržali i veselimo se sličnim akcijama u budućnosti!

Nekoliko fotografija pogledajte na našoj Facebook stranici.

Izvijestila Maja Grbačić, učiteljica

Priloženi dokumenti: