POSJETILA NAS JE PREMIJERKA JADRANKA KOSOR

Autor: Administrator , 11. 7. 2011.

Danas su nas posjetili uvaženi gosti. Temeljni kamen za izgradnju školske sportske dvorane te početak radova na dogradnji naše škole položila je predsjednica Vlade RH Jadranka Kosor. Uz premijerku događaju su prisustvovali i ministri Radovan Fuchs, Božidar Kalmeta,Tomislav Ivić, Branko Bačić, potpredsjednik Sabora Vladimir Šeks, gradonačelnik Krešimir Bubalo, dožupan Željko Kraljičak i mnogi drugi gradski i županijski dužnosnici.

Pozdravne riječi uputili su gradonačelnik Krešimir Bubalo i ravnatelj škole Dane Končar. Riječi podrške i želje za bolje sutra, kojem će svakako doprinjeti i ova dvorana, uputila nam je premijerka Jadranka Kosor. Radove koji slijede - izgradnju i opremanje dvorane, uređenje okoliša i zgrade škole je posvetio i naš župnik.  Dočekali su ih mnogobrojni učenici, učitelji, zaposlenici škole, roditelji i mještani Višnjevca. Članovi KUD-a Zlatni klas izveli su prigodan program, a naši nogometaši su darivali premijerki nogometnu loptu kao obećanje da će izgradnjom nove sportske dvorane doći do još većih uspjeha naših učenika u sportu. Premijerka se kratko zadržala u razgovoru s učenicima i fotografirala s njima. Pogledajte našu „foto galeriju“.