BOŽIĆNA PRIREDBA

Autor: Administrator , 23. 12. 2011.

U srijedu i četvrtak navečer održane su već tradicionalne Božićne priredbe za učenike i roditelje. Prilika je to da vidimo što su radili naši učenici uključeni u raznovrsne izvannastavne aktivnosti, da se „oprostimo“ od 1. polugodišta, te da ugodno započne ovo prekrasno blagdansko raspoloženje. Za odličan program pobrinuli su se: mali i veliki zbor (voditeljica Alma Mance), ritmička skupina 2. razreda (voditeljica Manuela Dadić), ritmičika skupina 3.a razreda (voditeljica Jasenka Špoljarić), dramska  skupina 2. razreda (voditeljica Franka Majer), dramska skupina 3. razreda (voditeljica Senka Lončar), dramska skupina 4. razreda (voditeljica Brigita Korman), kreativna skupina 2. razreda (voditeljica Dunja Ham), slovačka dramska skupina (voditelj Vlatko Miksad), dramska skupina 6.b i 6.d razreda (voditeljica Silvija Vukašinović) i KUD Zlatni klas (voditelji Mirko Bašić). Kroz program su nas vodile Nensi Bradić i Sara Grepo. Program su za nas sastavile i odabrale Ljerka Vulić, Alma Mance i Marija Klapka. Za tehniku se brinuo Danijel Slobođanac. Djelić ugođaja s priredbe pogledajte u našoj „foto galeriji“.