Rita Tovilo i Iva Jelošek, hrvatske prvakinje u latino-američkim plesovima

Autor: Administrator , 27. 3. 2012.

Veliki uspjeh naših učenica! Na Državnom prvenstvu u latino-američkim plesovima koje se održalo u Zagrebu čak dvije naše učenice postigle su najzapaženiji rezultat – prvo mjesto. Rita Tovilo učenica 8.b razreda sa svojim partnerom Mateom Cvenićem, koji je također bio učenik naše škole, osvojili su prvo mjesto u kategoriji starije mladeži (od 16 do 19 godina). Time su  ostvarili pravo sudjelovanja na europskom prvenstvu u Moskvi, te svjetskom prvenstvu u Kini. Osim Rite i Matea izuzetan uspjeh u kategoriji mlađih osnovaca (do 9 godina) postigla je naša Iva Jelošek, učenica 2.d odjela sa partnerom Dinom Veićem. I oni  osvojili prvo mjesto u svojoj kategoriji. Više o natjecanju na linku http://www.tportal.hr/sport/ostalisportovi/183118/Mateo-Cvenic-i-Rita-Tovilo-razgalili-Osjecane.html .

Ovim putem pozivamo sve učenike naše škole koji sudjeluju u raznovrsnim izvanškolskim aktivnostima (sport, glazba, ples, gluma…) i postižu zapažene rezultate da se jave pedagoginji (osobno, preko e-maila škole, preko facebooka) kako bi se o njihovim uspjesima moglo čitati i na našim internetskim stranicama.