Autor: Spomenka Stanić, 25. 4. 2012.

Vjerujemo da nam je svima važno upoznati djecu i mlade s prednostima i nedostacima interneta te im tako pružiti više mogućnosti za sretno djetinjstvo i uspješno snalaženje u svijetu tehnologija. Tako su učenici naše škole sudjelovali su na izložbi multimedijskih radova kojima oni upozoravaju vršnjake na moguće opasnosti na internetu i daju savjete kako ih izbjeći. Pri izradi tih sadržaja učenici su izvrsno primijenili sve što su naučili i na vrlo kreativan način stvorili nove obrazovne sadržaje. Sudjelovalo je 1032 učenika iz cijele Hrvatske. Radovi su podjeljeni u tri kategorije: najbolji, istaknuti i ostali radovi.

Među najboljim radovima su učenici: Patrik Banović, Luka Nađ i Fran Musić (5.c) te Jessica Varga i Nikolina Damašek (5.a).

Među istaknutim radovima su učenici: Mateja Krišto, Ivana Barišić, Rebeka Rumbak, Vanessa Lepen i Tena Medvedović (6.a), Borna Meter (7.c) i Iva Čerkez (7.a).

Ostali radovi: Marta Poje, Dora Vrbanac i Klara Rojnić (5.c).

Učenici će dobiti diplome i poklone, a mi im čestitamo na uspješnom sudjelovanju u akciji!