Naše nade - daroviti učenici 4. razreda

Autor: Administrator , 14. 6. 2012.

Prema ovogodišnjem razvojnom planu škole dodatno smo se bavili darovitim učenicima. Psihologinja škole je provela testiranja svih učenika 4. razreda te su najuspješniji učenici ušli u skupinu darovitih. Na taj način smo dobili 7 najuspješnijih učenika, a svaka učiteljica 4. razreda još je odabrala nekoliko učenika koje ona smatra najuspješnijima na nastavi. Tako se stvorila skupina petnaestak učenika za koje su učitelji predmetne nastave pripremili nekoliko interaktivnih predavanja. Predavanja su pripremile prof. fizike Mirjana Bagarić, prof. kemije Natalija Krešo, prof. geografije Filip Vujasinović i prof. povijesti Hrvoje Knežević. Bila je to prilika da učenici nauče nešto novo i upoznaju svoje buduće profesore. Osim toga provedena su inicijalna ispitivanja iz matematike i hrvatskog jezika za sve učenike koje su pripremile prof. Nikolina Šimleša i prof. Tanja Šustić. Na taj način izdvojila se skupina učenika s kojima se planira raditi i iduće školske godine kroz dodatnu nastavu. Bit će to  naše nade koje će nas ubuduće predstavljati na raznovrsnim natjecanjima u znanju i nastaviti niz uspješnih sudjelovanja na natjecanjima učenika naše škole. Naše nade su Jurica Jurčević, Elena Hornjak, Ines Knežević, David Berger, Krešimir Peranović (4.a), Tomislav Plašćak, Ivona Lendić, Iris Čurik, Magdalena Špoljarić, Ante Kračun (4.b), Zrinka Svoren, Marko Husar, Karla Hornung i Lea Vrbanić. Fotografije sa interaktivnih predavanja pogledajte pod „više“.