Još jedno zlato za naše!

Autor: Administrator , 8. 1. 2013.

Uzalud smo čekali da se na stranicama USDMO (Udruga za sport djece i mladeži Osijeka) ili nekoj drugoj stranici objave službeni rezultati županijskog natjecanja u stolnom tenisu kako bi vas što točnije obavijestili o ovom natjecanju. Budući da se to nije dogodilo evo obavještavamo vas o ovom događaju prema sjećanju mentora naše ekipe učitelja Branka Hannicha. Znači Županijsko natjecanje u stolnom tenisu za dječake održano je u Belom Manastiru 11. prosinca 2012. godine u nastavno športskoj dvorani Beli Manastir u organizaciji OŠ „Dr. Franjo Tuđman“ Beli Manastir. Na natjecanju je sudjelovalo 7 škola naše županije - OŠ Mladost iz Osijeka, OŠ August Harambašić iz Donjeg Miholjca, OŠ Đakovački Selci iz Đakovačkih Selaca, OŠ Bratoljuba Klaića iz Bizovca, OŠ Dore Pejačević iz Našica,  OŠ Darda iz Darde i naravno naša OŠ Višnjevac iz Višnjevca. Sudjelovanje na ovom županijskom natjecanju naša stolnoteniska ekipa izborila je zahvaljujući prvom mjestu koje je zauzela na gradskom natjecanju. Ekipa je bila u sastavu Petar Biočić (8.a), Ivan Fridl (7.d) i Hrvoje Mudrovčić (7.a). Kroz razigravanje po skupinama i ovoga puta su naši bili najbolji i osvojili 1. mjesto i naravno zlatnu medalju na županijskom natjecanju. Zahvaljujući ovoj pobjedi naši su se plasirali na sljedeću razinu natjecanja – međužupanijsko natjecanje u stolnom tenisu koje će se održati u veljači 2013. u Požegi. Čestitamo našim dečkima i želimo im puno uspjeha u Požegi. Još vas obavještavamo da je 2. mjesto osvojila OŠ Mladost iz Osijeka, a treće OŠ August Harambašić iz Donjeg Miholjca.