Odaberimo naj masku!

Autor: Administrator , 6. 2. 2013.

Neka se vaše maskirano lice, smiješi s naše Facebook naslovnice !!!

Pozivamo sve učenike naše škole da i ove godine, u utorak, 12.02.2013., svojim kreativnim maskama pridonesu posebnom ugođaju nastave pod maskama u ovom najluđem mjesecu u godini. Ovogodišnja tema je POZNATE OSOBE ( povijest, glazba, film, politika... ), a vaš je zadatak što vjernije se maskirati u njih. Svaki će razred izabrati nekoliko najboljih maski za svoje predstavnike, koje će obići i fotografirati posebna komisija za album na Facebook stranici naše škole. Pobjednici, (njih 5), će biti one maske koje osvoje najviše vaših lajkova , a nagrađujemo ih bonom za pizzu!  Pridružite nam se na facebook stranici, angažirajte mame, tate, bake, tete, prijatelje… i glasajte za svoga favorita. Album će biti postavljen navečer u utorak 12.2.2013., a glasanje će trajati do ponedjeljka 18.2.2013. u 8,00 sati. Tijekom toga dana naša komisija će proglasiti pobjednike, objaviti njihove fotografije na internetskoj i facebook stranici škole, zidnim novinama te podijeliti nagrade.

Nastava će u utorak biti skraćena i sati će trajati 35 min. Posljepodnevna smjena počinje u 13 sati. Učiteljice razredne nastave će dogovoriti program sa svojim razredima, a učenici predmetne nastave će imati redovitu nastavu pod maskama.