Srce moje i tvoje u ljubavi stoje

Autor: Administrator , 11. 2. 2013.

U najzanimljivijem mjesecu u godini kada se svi maskiraju, a zaljubljene mace mijauču nam pod prozorom, postoji dan kada ipak sve maske padaju pred osobom do koje nam je stalo. Valentinovo nam se opasno približava, nadamo se da ste već razmislili kome ćete poslati nekakav ljubavni stih ili redak kojim će te izmamiti osmijeh na licu vaše simpatije. Valentinovsku poštu možete predati svakim danom u radnom vremenu knjižnice.

Također, pozivamo Vas i na valentinovsku priredbu, mjuzikl, pod nazivom U potrazi za princezom. U mjuziklu sudjeluju mali i veliki zbor, te glume učenici viših razreda. Nastavnice Silvija Vukašinović i Tanja Šustić uvježbale su glumce, dok je nastavnica Alma Mance uvježbala zborove. Mjuzikl počinje u 18 sati u četvrtak 14. veljače 2013.,  dođite da zajedno proslavimo ovaj praznik ljubavi!

Toga dana su sati skraćeni, traju 35 minuta, a posljepodnevna smjena počinje u 13 sati.