Odaberite svoje favorite!

Autor: Administrator , 12. 2. 2013.

Naša „dvočlana komisija“ pedagoginja i knjižničarka danas su imale pretežak zadatak između mnogobrojnih kreativnih i zanimljivih maski napraviti „uži“ izbor za naš album na Facebook stranici. Podsjećamo da je naša tema bila POZNATE OSOBE iz povijesti, svijeta filma, glazbe, TV… i sl. Planirale su napraviti album od trideset-četrdeset fotografija ali u mnoštvu predobrih maski odlučile su se za 98 fotografija u „užem“ izboru. Bilo je teško odabrati predstavnike razreda. U nekim razredima su pomogli sami učenici napravivši svoj uži izbor, a u nekima su same morale odlučiti. Najpopularniji su naravno, bili likovi iz popularne serije Sulejman Veličanstveni.  Osim njih bio je tu čitav niz popularnih osoba i nastojale su da izbor bude što raznovrsniji. Na žalost su neke fotografije u „trećem“ krugu odabira „otpale“. Pregledom svih fotografiranih u jednom nizu stvorili su se i „stroži“ kriteriji za ostanak u tako oštroj konkurenciji.  Osim same garderobe trebalo je svojom mimikom i pokretam pokazati karakter maske. Većina razrednih odjela se aktivno uključila u naš nagradni natječaj. Posebno učenici razredne nastave. Zahvaljujemo im na tome. Na žalost oni stariji (sedmi i osmi razredi) su se uključili u manjoj mjeri (neki izrazito slabo), ali se nadamo da će se aktivnije uključiti u naše glasanje, odnosno „lajkanje“ maski na Facebook stranici. Tu bi ipak pohvalili 7.d i 7.b razred koji su se unatoč „starosti“ vrlo aktivno uključili i dali čitav niz kreativnih, zanimljivih maski koje su nas nasmijale. Osim njih posebno bi istakli i 4.b razred koji je napravio skupnu masku nogometaši i navijačice (lijevo) te time nije mogao sudjelovati u našem nagradnom natječaju ali će njihova kreacija biti nagrađena kao najbolja skupna maska. Zahvaljujemo svim mamama, tatama, bakama, djedama i svima ostalima koji su vam pomogli da napravite svoje maske.

Naravno o pobjedniku odlučujete vi, čitatelji naše stranice. Stoga „lajkujte“, „šerajte“, „žicajte lajkove“, pozovite sve prijatelje, poznanike, rodbinu da se uključe u glasanje i odabir naših pobjednika. Glasanje traje do ponedjeljka (18.2.2013.) 8,00 sati kada ćemo proglasiti pobjednike i podijeliti nagrade. Naglašavamo da NE KOMENTIRATE maske, već da samo odaberite svoje najdraže maske (naravno može biti veći broj njih, a možete i sami za sebe glasati). Svi komentari će biti brisani, a posebno ne želimo nikakve uvredljive i neprimjerene komentare.