Predstavljamo vam Bornu Sudar

Autor: Administrator , 15. 3. 2013.

Osim obavijesti o događanjima u školi pisat ćemo i o našim učenicima. Novinari šestih razreda pripremili su nam intervju sa Bornom Sudar učenikom 6.a razreda. Pozivamo i ostale učenike da se uključe i pišu za našu stranicu. Intervju pogledajte pod "više".

U našoj školi mnoštvo je uspješnih učenika. Uspješan rad okrunjen je izvrsnim uspjehom. Ti učenici predstavljaju uspješno našu školu u različitim natjecanjima. Rado ćemo predstaviti neke od njih.

Borna Sudar, učenik 6.a razreda je jedan od vrijednih i uspješnih učenika. Postavio/la sam mu nekoliko pitanja kako bismo saznali nešto više o njemu.

Odličan si učenik, imaš više hobija, natjecao si se iz geografije. Kako usklađuješ rad, učenje i zabavu?

Ne učim baš puno kod kuće. Vrlo sam pažljiv za vrijeme nastave, pozorno pratim predavanja, sudjelujem u nastavi pa se kod kuće više mogu posvetiti hobijima.

Koji su ti hobiji?

Igram badminton, povremeno sudjelujem u izviđačkim aktivnostima, a najveća mi je strast slaganje Rubik kocaka. Imam mnoštvo različitih kocaka. Vrlo sam vješt u slaganju te ću 20. travnja ići u Maribor na natjecanje slaganja Rubikovih kocakaVrlo se veselim.

Natjecao si se na Županijskom natjecanju iz geografije. Zauzeo si 9. mjesto.

Vrlo naporan bio je rad. Moji mentori, gđa. Nevenka Ivković i FilipVujanović, su sa mnom radili. Proučili smo mnoštvo literature. Naučio sam puno, što me jako veselilo, no neiskustvo i  brzopletost dovela me do 9.mjesta. Nisam neskroman, ali iduće godine s ovim iskustvom, radom i izvrsnim mentorima, nadam se boljem mjestu. To želim ne samo zbog sebe , nego što bih na taj način predstavio svoju školu.

Osim geografije koje predmete posebice voliš?

Volim informatiku. Ona je moja budućnost.

Čestitamo Borni i želimo mu puno petica i uspjeha u natjecanju. Pozorno ćemo pratiti njegove uspjehe.

Novinar: Dominik Plivelić, 6.c