Uređenje školskog atrija

Autor: Administrator , 22. 4. 2013.

O uređenje školskog atrija izvjestili su nas novinari 6. razreda Jessica Varga, Karla Grgurić i Filip Kramar. Pogledajte pod "više"

U četvrtak 18.04.2013. iznenadila nas je akcija čišćenja i uređenja školskog atrija. Vođeni znatiželjom krenuli smo u akciju. Saznali smo da su atrij čistili članovi školske zadruge i njihova voditeljica časna Elizabeta. Pitali smo Karla Toblera, člana školske zadruge:

Što se ovdje točno događa?
Uređujemo školski atrij.

Koje će promjene uslijediti?

Maknut ćemo korov i stare biljke, a zasadit ćemo trajnice i pokoje jednogodišnje biljke.

Imate li viziju-ideju budućeg izgleda?

Posadit ćemo trajnice,napravit ćemo stazicu i postaviti klupu za sjedenje.

Koji je povod tomu?

Želimo obnoviti atrij i predložiti da to mjesto bude odmorište učenika tijekom odmora.

Kada će uređivanje biti gotovo?

Planiramo završiti do kraja školske godine.

Osjećate li se ponosno što to radite?

Naravno, super se osjećamo zbog toga. Ovo je naš doprinos boljem boravljenju u školi.

Pohvaljujemo zadrugare, nadamo se da će se ovoj akciji pridružiti i drugi učenici i radujemo se jer ćemo imati još jedan ugodan kutak u školi.

Novinari: Jessica Varga, Karla Grgurić i Filip Kramar