Nova sportska dvorana svečano otvorena

Autor: Administrator , 26. 4. 2013.

Mnogobrojni učenici, učitelji, mještani i gosti danas su uveličali  svečanost otvorenja školske sportske dvorane. Nazočnima se obratio ravnatelj škole Dane Končar te gospoda župan Vladimir Šišljagić i gradonačelnik Krešimir Bubalo.  Filip Perković, župnik župe Rođenja Blažene Djevice Marije posvetio je dvoranu i uspješnim ubacivanjem lopte u koš simbolično ju i otvorio. Program su pripremile knjižničarka Marija Klapka i profesorica  glazbene kulture Alma Mance zajedno s učenicima.  U čast otvaranja u večernjim satima je održan i koncert na kojem su nastupali nadareni mladi glazbenici, učenici škole te gosti KUD Zlatni Klas. Kao što je i rečeno prilikom otvaranja, trenutno  smo jedna od najsuvremenije opremljenih škola u okružju.  Sve to raduje naše učenike, učitelje i roditelje. Pružena nam je i dodatna mogućnost  da postignemo još bolje rezultate u znanju i sportu te našim učenicima pružimo kvalitetnije školovanje i odrastanje. Fotografije sa otvaranja pogledajte na našoj Facebook stranici. O ovom nama važnom događaju pisali su i Glas Slavonije i portal SiBhr .