Hrvatski olimpijski dan

Autor: Administrator , 19. 9. 2008.

10. rujna 2008. u našoj školi obilježen je Hrvatski olimpijski dan sa željom promicanja sportskih vrijednosti i olimpijskog duha.

U 10 sati, učenici drugih i četvrtih razreda sa svojim učiteljima, okupili su se na školskom igralištu.

Pod motom: "Bavite se sportom, budite dio hrvatske olimpijske obitelji", svi odjeveni u bijele majice, kao simbol mira i prijateljstva, u skladu s olimpijskim motom "Važno je sudjelovati", uključili su se u utrku dječaci i djevojčice.

Održana je utrka na 40 m u kategorijama drugih i četvrtih razreda.

Za dječake nastupali su:

4. razredi

Krešimir Dupljak (4.a), Tomislav Lulić (4.a), Emanuel Kuzman (4.b), Domagoj      Rojnić (4.b), Marin Knežević (4.c), Dario Pešerović (4.c)

2. razredi

Branimir Stanković (2.a), Marin Vidačić (2.a), Branko Mihaljević (2.b), Mario

Vranjić (2.b), Luka Nađ (2.c), Luka Serdar (2.c)

Za djevojčice nastupale su:

4. razredi

Daria Bošnjak (4.a), Iva Čerkez (4.a), Magdalena Milković (4.b), Vanesa Vidačić (4.b), Loreta Andraković (4.c), Mateja Žulj (4.c)

2. razredi

Dea Ljubičić (2.a), Nina Radić (2.a), Barbara Sitaš (2.b), Tena Šabalić (2.b), Marija Horvat (2.c), Klara Rojnić (2.c)

TABLICA

RAZRED

DJEČACI

DJEVOJČICE

4.r

1. mjesto; Dario Pešerović (4.c)

1. mjesto; Vanesa Vidačić (4.b)

2.r

1. mjesto; Marin Vidačić (2.a)

1. mjesto; Klara Rojnić (2.c)

Pobjednicima je uručena olimpijska zastavica i primjerak časopisa Kloks.

ČESTITAMO POBJEDNICIMA!

Čestitamo i zahvaljujemo svim sudionicima ovog susreta!