Vijeće učenika

Autor: Administrator , 2. 10. 2013.

Tijekom mjeseca rujna 2013. proveden je odabir razrednih rukovodstva u svim odjelima. Razredno rukovodstvo čine – predsjednik razreda koji je ujedno i predstavnik razreda u Vijeću učenika, zatim zamjenik predsjednika i blagajnik. Odabir rukovodstva bio je tajnim glasanjem svih učenika razreda. Svaki odjel je predložio pet članova za koje su učenici glasali tajnim glasanjem. Učenik koji je dobio najviše glasova postao je predsjednik razreda, a zatim su slijedili, prema broju glasova, zamjenik predsjednika i blagajnik. Izbore je nadzirala izborna komisija od tri člana koja je prebrojala glasove i proglasila rezultate. Na taj način smo nešto naučili iz područja građanskog odgoja i primijenili.

Predsjednici razreda su na 1. sjednici Vijeća učenika koja je održana 2. listopada 2013. na isti način odabrali svoje rukovodstvo. Za predsjednika Vijeća učenika odabran je Mario Vranjić, učenik 7.b, a za njegovog zamjenika Lucija Rakitić, učenica 8.c razreda. Čestitamo izabranima i želimo im puno sreće u radu o kojim ćete biti obaviješteni na našim stranicama. Pod "više"  možete pogledati popis svih članova razrednih rukovodstava po razredima.

Izvijestila Marija Klapka, voditeljica Vijeća učenika

Priloženi dokumenti: