Obilježen Dan učitelja

Autor: Administrator , 14. 10. 2013.

Kao što smo i najavili tijekom prošla dva tjedna obilježili smo Dan učitelja. Ugostili smo "nove učitelje" koji su se rado odazvali našem pozivu i naše svakodnevno učenje učinili drugačijim i zabavnijim. Družeći se s našim gostima – roditeljima, učiteljima, prijateljima škole stekli smo mnogobrojna nova znanja i iskustva, zavirili u neki "drugi svijet". Još jednom se zahvaljujemo našim mamama: Vlasti Stubičar, Branki Vujić, Danijeli Vereš, Nadi Stipić, Slađani Tomas, Tajani Pastuović, Tamari Perić, Silviji Mužar, Dijani Špoljarić, Karolini Tot; tatama: Goranu Ivkoviću, Damiru Opačiću, Krunoslavu Borisu, Ivici Bošnjaku  te prijateljima škole  Bernardu Lončaru, Dunji Ljubičić, Ruđeru Šimeku, Ireli Bogut, Krešimiru Veinbergeru, Denisu Detlingu, Martini Vrabec, Branku Hannichu, Lei Buljević, Gabrijeli Peršić  i  volonterima Hrvatskog Crvenog križa iz Osijeka.

Fotografije pogledajte u našoj fotogaleriji i na facebook stranici