Humanitarna akcija za djecu iz Kenije

Autor: Administrator , 4. 11. 2013.

Dragi učenici, roditelji i učitelji.
Časna sestra Elizabeta (Ankica Žuljević) koja je do prošle godine bila vjeroučiteljica u našoj školi pozvala nas je da sudjelujemo u humanitarnoj akciji koju organizira gimnazija u Visokom u kojoj sada radi. Naime ona i još nekoliko profesora gimnazije planiraju u prosincu ove godine posjetiti misiju "Mali dom" fra Mire Babića u Keniji. Možda ste i čuli za ovog plemenitog franjevca koji je u Keniji u selu Subukia osnovao misiju za pomoć bolesnoj i siromašnoj djeci Kenije. O fra Miri, kako ga zovu, možete pogledati dokumentarni film na You Tube-u Sve je to Afrika Miro Babić ili glazbeni spot Mali dom Subukia, Kenya. Humanitarnu akciju će među učenicima provesti naše vjeroučiteljice.
Stoga pozivamo sve ljude dobre volje da sudjeluju sa svojim novćanim prilozima. Svaka pomoć je dobro došla bez obzira na visinu iznosa.

Neka vas sve Gospodin za to nagradi i blagoslovi! Časna sestra Elizabeta

O posjetu "Malom domu" i našoj humanitarnoj akciji ćemo vas i dalje izvještavati na našoj stranici.