Još jedan uspjeh našeg klaviriste

Autor: Administrator , 13. 11. 2013.

Iznimno smo sretni i ponosni što imamo tako darovitog učenika, Rubena Habudu, koji je svojim radom i talentom dobio prigodu otvoriti 18. Memorijal Darko Lukić. Memorijal Darko Lukić je međunarodni susret mladih klavirista osnovnih i srednjih glazbenih škola koji su  nagradeni 1. nagradom na 51. Hrvatskom natjecanju učenika glazbe u Dubrovniku. Taj se Memorijal održava svake druge godine u Osijeku i stoga nam je osobita čast da je Ruben na takav način predstavio Osijek i Hrvatsku. Rubenu želimo svi od srca dugu i uspješnu karijeru, kao i još mnogo nastupa na natjecanjima i memorijalima, te osvajanje još brojinih nagrada i priznanja. Cijeloj obitelji koju krase još dva vrlo uspješna naša učenika glazbenika iskrene čestitke uz obećanje da ćemo ih i dalje podržavati i pratiti na njihovom glazbenome putu.

Više o Memorijalu i našem Rubenu možete pogledati i u Glasu Slavonije.

Izvijestila Alma Mance, prof. glazbene kulture