Djeca Višnjevca za djecu Kenije

Autor: Administrator , 6. 12. 2013.

Jučer u večernjim satima održan je odličan koncert naših učenika i njihovih gostiju. Naši učenici odlični glazbenici, pjevači, plesači oduševili su mnogobrojnu publiku. Tirsa Habuda, Dora Klaić, Lucija Rakitić, Marta Rakitić, Benjmin Habuda, Marco Andrea Contini, Jessica Varga, Ruben Habuda, plesačice Marija Klarić i Ana Jelošek sa svojim plesnim partnerima, Ana Sili ritmička gimnastičarka, plesna skupina "Blindovi", mali i veliki zbor škole, orkestar škole, te gosti iz udruge "Anđeo" Karla Forijan i Andrej Dorić uistinu su nas oduševili svojim talentom. Osim dobre glazbe posjetitelji su mogli uživati u radovima učenika te kupiti prigodne ukrase za predstojeće blagdane. Kao što smo već najavili na našim stranicama koncert je bio dio humanitarne akcije za  prikupljanje novčanih sredstava za misiju fra Mire Babić u Keniji. Prilozima roditelja i učenika sakupili smo 2 400 kn, a jučer od prodanih ulaznica i radova učenika 2 971 kn. To je ukupno 5 371 kn koje će naša nekadašnja vjeroučiteljica i časna sestra Ankica Žuljević odnijeti djeci u Keniju i uljepšati im predstojeće blagdane.

Svim učenicima, roditeljima, učiteljima i ljudima dobre volje od srca hvala što su pokazali velikodušnost. Neka vas Bog blagoslovi. Sve najbolje za predstojeće blagdane.

Zahvalu misije "Mali dom" pogledajte na Facebook stranica Mali dom a u Glasu Slavonije kratki članak.