Tribina "Djeca u opasnosti od mina"

Autor: Administrator , 12. 12. 2013.

Za sve učenike od 1. do 5. razreda održana je tribina „Djeca u opasnosti od mina“ koju je za nas pripremila Udruga civilnih žrtava domovinskog rata RH  Osječko-baranjske županije. Tribina se organizira uz otporu Grada Osijeka. Predavači su bili iz Hrvatskog centra za razminiravanje, Prouteksplozivnog odjela MUP-a i Hrvatskog Crvenog križa. Učenicima se ukazalo na  opasnosti koje donose zaostale eksplozivne naprave,  te kako će se ponašati su slučaju nalaska takvih sredstava. Najveću pažnju učenika zadobili su modeli raznovrsnih protuesplozivnih sredstava koji su pokazani. Fotografije pogledajte na našoj Facebook stranici.