Valentinovo priredba

Autor: Administrator , 17. 2. 2014.

U petak navečer (14.2.2014.) održana je priredba kojom smo obilježili Valentinovo. Mnogobrojni učenici naše škole pokazali su svoje talente u pjevanju, sviranju, plesu, ritmici, pisanju pjesama i glumi. Filip Cvenić, Tirsa Habuda, Dora Klaić, Lucija Rakitić, Marta Rakitić, Benjmin Habuda, Marco Andrea Contini, Jessica Varga, Ruben Habuda, Marko Husar, plesačice Marija Klarić i Ana Jelošek sa svojim plesnim partnerima, ritmička skupina "Rondo", mali i veliki zbor škole, orkestar, zbor učenika 8.r. te dramska skupina 8.r. za koju je tekst napisala i uvježbala Valentina Kos. Svi učenici predstavili su svoj rad u izvanškolskim i izvannastavnim aktivnostima. Kroz priredbu su nas vodili Nina Bošnjak i Leon Lendić. Naše raznovrsne talente u jednu priredbu spojili naši učitelji Alma Mance, Ljerka Vulić, Marija Klapka, Vesna Klir, Slavica Tubak i Danijel Slobođanac. Prostor škole zajedno s učenicima uredila učiteljica Silvija Vukašinović. Pogledajte naš foto album na Facebook stranici, pod "više" i u foto galeriji.