Projekt "Zdravo jedi, zlata vrijedi"

Autor: Administrator , 29. 2. 2016.

U srijedu, 24. veljače 2016., naša je škola bila domaćin 18. županijskog natjecanja u poznavanju engleskog jezika. Toga dana nismo imali redovitu nastavu, već su učenici sa svojim učiteljima u poslijepodnevnim satima u prostoru škole radili na svojim projektnim zadacima u sklopu velikog godišnjeg projekta „Zdravo jedi, zlata vrijedi“. Učenici neparne smjene izrađivali su voće i povrće od plastelina, pravili piramide zdrave prehrane, istraživali sve o zdravim namirnicama, pravili kuhinju od kartona, izrađivali plakate o zdravoj prehrani, pravili zdrave grickalice, a učenici parne smjene pretraživali su recepte o sportskoj prehrani, izrađivali košarice s voćem od plastelina, pravili voćne salate uz podršku mama iz 4.c razreda i rješavali kvizove o zdravom životu sa svojim razrednicima po učionicama. Sve naše radove ćete moći vidjeti za Dan škole. Djelić radnog ugođaja sa naše projektne nastave pogledajte na Facebook stranici.

Izvijestila Marina Tojčić, knjižničarka