Osnovna škola Višnjevac

Školske novosti

Zlato za naše odbojkašice i na županijskoj razini!

Autor: Administrator , 12. 3. 2016.

U srijedu 9.3.2016. u dvorani OŠ Višnjevac održano je županijsko natjecanje osnovnih škola Osječko-baranjske županije. Sudjelovalo je 6 ekipa među koja smo mi OŠ Višnjevac kao domaćin, OŠ F.K. Frankopan iz Osijeka, te osnovne škole iz Bilja, Jelisavca, Belišća i Đakova. Ekipe su podijeljene u dvije grupe gdje smo mi bili u grupi sa osnovnim školama iz Bilja i Belišća. Obje utakmice u grupi smo pobijedili rezultatom 2-0, te smo se u finalu susreli sa ekipom Osnovne škola Josipa Antuna Ćolnića Đakovo.
Finale je odigrano pred punim tribinama školske dvorane uz gromoglasno navijanje učenika, učitelja i djelatnika OŠ Višnjevac. U neizvjesnoj finalnoj utakmici pobijedili smo rezultatom 2-1 i okitili se titulom prvaka županije. Prvi set je tijesno pripao gošćama, drugi set smo dominirali cijelo vrijeme, a u trećem setu smo pobijedili rezultatom 15 - 13 što samo pokazuje koliko je napeto bilo tijekom cijele utakmice. Izjednačena borba, odlična odbojka i ono najvažnije da su naše djevojke pobijedile i razveselile sve prisutne navijače i gledatelje u dvorani. Lijepo je bilo vidjeti kako cijela dvorana bodri naše cure i na kraju da se vesele sa njima. Još jednom čestitke djevojkama i želimo im puno sreće i uspjeha u ponedjeljak na međužupanijskom natjecanju u Požegi.
Djevojke se zahvaljuju navijačima, svim učenicima od 1. do 8. razreda, učiteljima i svim ostalim djelatnicima škole koji su ih cijelo vrijeme bodrili i navijali za njih.

(Preneseno sa Fb stranice ŽOK Ferivi Višnjevac uz dozvolu)