Humanitarna akcija ''Jedan paket – jedan razred''

Autor: Administrator , 10. 10. 2021.

Nastavljamo s humanitarnim akcijama pomaganja socijalno ugroženim obiteljima u našoj sredini.

Hrvatski Crveni križ Gradsko društvo Crvenog križa Osijek u sklopu projekta ''Zajedno za društvo jednakih mogućnosti ll'' pokreće prikupljanje donacija prehrambenih proizvoda pod nazivom ''Jedan paket – jedan razred'' koju provode u suradnji sa osnovnim i srednjim školama.

Cilj je da svaki učenik odnosno razred prikupljanjem potrebnih prehrambenih proizvoda (prema popisu u prilogu) pridonese onoliko koliko može i želi. Nije nužno da razred skupi sve namirnice s popisa, može se prikupiti više komada jedne namirnice. Od prikupljenih donacija složit će se paketi koji će biti podijeljeni socijalno ugroženim obiteljima s područja djelovanja Gradskog društva Crvenog križa Osijek.

Prikupljanje donacija predviđeno je u razdoblju od 8.- 15. listopada 2021. Cijelu akciju vode učenici koji pohađaju izvannastavnu aktivnost Crvenog križa. Molimo vas za suradnju!

Pokažimo još jednom solidarnost na djelu!

Lucija Kišurek, Dvina Tolić, Tea Jukić, Anja Papp, David Stjepanović, Josip Nikić, Ivan Čavar, Karlo Bradarić, Mihaela Janžek, Dora Lizak i Lucija Peko

Priloženi dokumenti:
hrana_paket.docx (29.98 KB)