KROS

Autor: Administrator , 26. 9. 2012.

Povodom Europskog dana mobilnosti, 18. rujna 2012. na osječkom hipodromu  održalo se  natjecanje u krosu. Natjecali su se učenici osnovnih i srednjih škola.

Naša škola je također sudjelovala, a uz  veliki broj natjecatelja, naši su ostvarili jako dobar uspjeh. U svim kategorijama smo imali svoje predstavnike:

Djevojčice 3.-4. r. Vanesna Šimić (4.a), Ivona Budinski (4.a), Nina Roguljić (4.a), Dorotea Papić (4.b), Ivana Dragić(4.b) , Karla Erdelji (4.c), Matea Murković (4.c).

Dječaci 3.-4.r. Marko Varga (4.b) , Andrej Pejčić (4.a), Ivan Kozjan (4.a), Filip Hranueli (4.c), Tvrtko Slobođanac (4.b).

Djevojčice 5.-6. r. Barbara Sitaš (6.b)

Dječaci 5.-6. r. Matej Hmelina (5.c), Borna Špoljarinec (6.c), Luka Nađ (6.c), Robert Ćurić, Marin Vidačić (6.a), Marijan Čerkez (6.c), Branimir Stanković (6.a), Dario Maganjić (5.a)

Djevojčice 7.-8. r. Helena Hajpek (8.a), Marija Kovač (8.c), Matea Žulj (8.c), Vanesa Vidačić (8.b) , Sara Kovačević (8.b), Lea Bošnjak (7.b), Matea Horvatić (8.b), Dora Zorica (7.b), Ana Bistrović (7.b).

Dječaci 7.-8. r. Domagoj Katušić (8.b), Marin Knežević (8.c), Marko Križić  (7.c), Domagoj Bošnjak (7.a), Petar Grgić (7.d), Petar Zamolinski (8.c), Dario Pešerović (8.c), Ivan Jurić (7.a), Stjepan Klir (8.b), Ivan Vuko (7.b), Krešimir Dupljak (8.a), Ivan Stanić (7.b) i Luka Vuletić (7.b).

Najveći pojedinačni uspjeh ponovno je postigao Matej Hmelina učenik 5.c razreda koji je u kategoriji dječaci 5. i 6. razreda  osvojio drugo mjesto.  Podsjećamo da je Matej prošle godine u kategoriji dječaci 3.-4.r. osvojio  3. mjesto , a prije dvije školske godine 2. mjesto. Osim Mateja dječaci 7. i 8. razreda – Domagoj Katušić, Marin Knežević, Marko Križić i Domagoj Bošnjak, zbog svojih istaknutih rezultata zauzeli su 1. mjesto u ekipnom natjecanju, te na taj način izborili plasman na Županijsko natjecanje. Sve rezultate krosa  pogledajte pod „više“.

Pohvaljujemo sve natjecatelje koji su sudjelovali i branili boje naše škole.

I za kraj stara mudrost – „Nije važno pobijediti, važno je sudjelovati.“

Novinari izvjestitelji: Dominik Plivelić i Karlo Ćavar (6.c)

Priloženi dokumenti:
Rezultati_natjecanja_u_KROSU_2012.xls (158.50 KB)